Kobiety w MOCy – pilotażowe spotkanie w grupie kobiet. W atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji porozmawiamy o bieżących osobistych wyzwaniach, radzeniu sobie i możliwościach wsparcia siebie
(nawzajem).
Spotkanie prowadzić będzie psycholożka Magdalena Pilch.
Czego możesz spodziewać się po spotkaniu?
W kobiecym gronie stworzymy wspólną przestrzeń, aby móc podzielić się kawałkiem siebie, z całkowitą dobrowolnością, bez przymusu, bez oceniania. Spotkanie ma na celu wymianę doświadczeń i wzajemne wsparcie. Będziesz mogła swobodnie mówić o sobie, poznać herstorie
innych kobiet, odkryć swoje możliwości i poczuć kobiecą MOC.
Co będzie tematem spotkań?
Temat spotkań zależy od nas wszystkich. Chcemy dać przestrzeń temu, co będzie się pojawiać.
Czy muszę coś przygotować?
Przyjdź taka, jaka jesteś, z tym, co dzieje się w Twoim życiu.
Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2022 r. w godzinach 18:30-20:30 w Krakowie – Nowej Hucie i jest darmowe.
Ilość miejsc na spotkaniu – 10
Spotkanie odbędzie się w języku polskim.
Spotkanie prowadzi Magdalena Pilch – psycholożka, feministka, pasjonatka kontaktu z ludźmi. W swojej pracy skupia się na odkrywaniu i wzmacnianiu zasobów osoby i wspieraniu siły wewnętrznej.
Nawiązując do Międzynarodowego Dnia Dziewczyn ONZ, w ramach festiwalu Dziewczyńskiej Mocy, fundacja Autonomia zaprasza na: Webinarium: „Dziewczyny nabierają mocy – … Czytaj dalej „Dziewczyny nabierają mocy – jak bardziej świadomie i skutecznie pracować z dziewczynami* – webinarium”
Taaaak, to już za chwilę! Międzynarodowy Dzień Dziewczyn obchodzimy 11 października. Autonomia, przy wsparciu Miasta Krakowa, po raz 11. zaprasza … Czytaj dalej „Festiwal Dziewczyńskiej Mocy 2025, Kraków 10-13 października 2025 – nie może Ciebie zabraknąć!”
???? Запрошуємо жінок* на унікальні безкоштовні тренінги WenDo із самовизначення, асертивності та самозахисту! ???? організовані фондом Autonomia у співпраці з … Czytaj dalej „WenDo – уроки самовизначення, напористості та самозахисту для жінок*”