Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter Autonomii!

Klikając poniższy przycisk,
wyrażam zgodę na zapisy polityki prywatności.

EN | audio
Wesprzyj nasze działania

Autonomia działa, by każda dziewczynka i kobieta była bezpieczna i odważna, mogła decydować o sobie, mogła się rozwijać i razem z innymi wpływać na kształt świata.

 

Wzmacniamy kobiety i dziewczynki, mężczyzn, chłopców i społeczności, by aktywnie współtworzyły i współtworzyli społeczeństwo doceniające równość, wolność, różnorodność i sprawiedliwość, kulturę pokoju i porozumienia. Społeczeństwo zdolne do powstrzymywania przemocy i dyskryminacji.

Od kilku lat, by móc realizować nasze cele, staramy się działać niezależnie od środków pochodzących od instytucji publicznych.

 

WSPARCIE FINANSOWE OD OSÓB I FIRM JEST CORAZ BARDZIEJ NIEZBĘDNE.

 

Dzięki darowiznom od takich osób jak Ty, a także szczodrych firm i fundacji,  skutecznie prowadzimy edukację i działania społeczne zmierzające do eliminacji przemocy i dyskryminacji, wspieramy walkę o prawa kobiet i równość płci. Prawie 100% naszych inicjatyw jest bezpłatna dla osób, które w nich uczestniczą!

Wpłacam darowiznę

Możesz skorzystać z formularza poniżej lub dokonać przelewu na nasze konto:

Nr rachunku: PeKaO S.A. I O/Kraków: 67 1240 4650 1111 0010 4204 4254

1. Wybierz kwotę przelewu:

25 zł

50 zł

100 zł

150 zł

inna kwota

2. Uzupełnij formularz:

Twoje dane


Wyrażam zgodę na zapisy polityki prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.

Przekazuję 1 procent

Od 2019 roku możesz pomóc nam działać przekazując nam swój 1 % podatku! Nie przegap tej możliwości!
Twój 1 % buduje moc i autonomię dziewczynek.

W tym roku Twój PIT zostanie wstępnie przygotowany –  upewnij się że jest w nim wybrana organizacja, którą faktycznie chcesz wesprzeć w 2019 roku. Jeśli chcesz przekazać 1 % Autonomii:

Jeśli korzystasz z innego programu lub wypełniasz PITy ręcznie wystarczy zapamiętać nasz KRS:  0000286784

Dla firm

PARTNERSTWO STRATEGICZNE

Pokaż swoim klientom, że działasz w realu, że Twoja misja to nie tylko slogany a realne wartości, w które wierzysz i wprowadzasz w życie. Zostań  naszym partnerem i sponsoruj jeden z naszych projektów.

Współpraca partnerska może obejmować m. in takie działania jak:  branding materiałów promocyjnych, obecność marki w przestrzeni Dziewczyńskiego Centrum Mocy czy w trakcie wydarzeń, komunikację zewnętrzną, wspólne eventy, szkolenia i warsztaty dla osób pracujących w Twojej firmie lub ich dzieci (WenDo, równość i różnorodność, prawo antydyskryminacyjne), wolontariat pracowniczy.

Zostań partnerką/em jednego z naszych projektów

 

 

Każda współpraca jest dla nas ważna i wyjątkowa, dlatego przygotowujemy dedykowaną ofertę dostosowaną do każdego projektu oraz indywidualnie omawiamy formę partnerstwa, z każdym z naszych sponsorów.

Skontaktuj się z nami  –  wspólnie opracujemy  najlepszy model partnerstwa dla Twojej firmy.

 

WSPÓŁPRACA BARTEROWA

Pomóż nam w realizacji naszych działań poprzez wsparcie rzeczowe.  Do realizacji naszych projektów potrzebujemy wsparcia, m.in. w formie:

  • produkcji materiałów promocyjnych,
  • wyposażenia i dostosowania Dziewczyńskiego Centrum Mocy
  • wynajmu/udostępnienia pomieszczeń pod kolejne lokalizacje Dziewczyńskiego Centrum Mocy
  • zakup sprzętu, w tym IT
  • promocji naszych działań

DAROWIZNA PIENIĘŻNA

Wiele firm tych dużych i tych mniejszych może wesprzeć fundację Autonomią (realizację jej celów statutowych) lub któryś z naszych projektów poprzez darowizną pieniężną jednorazową lub  regularną. Taką darowiznę firma może odliczyć od podstawy opodatkowania. Możecie to zrobić tutaj lub wcześniej kontaktując się z nami.

 

Nr rachunku: PeKaO S.A. I O/Kraków nr r-ku: 67 1240 4650 1111 0010 4204 4254

 

Chcesz nas wesprzeć inaczej? Może nie przyszło nam to do głowy a masz dla nas coś całkiem wyjątkowego! Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie porozmawiamy.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Konrada Wallenroda 55/75
30-867 Kraków

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Kliknij, aby odczytać.