EN | audio
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

English Speaking Club

9 listopada, godz. 18:00 - 20:00

Uruchamiamy English Speaking Club – spotkania dla osób, które chcą doskonalić swój angielski. W naszym klubie uczestniczki będą mogły przełamać barierę językową i nabrać pewności siebie w komunikacji, dzięki bezpiecznej, atmosferze siostrzeństwa i wzajemnego wsparcia.

Tematem pierwszego spotkania jest “Introduce Yourself”: poznajmy się, opowiedzmy o sobie i swoich zainteresowaniach po angielsku w ciepłym i przyjaznym towarzystwie.

Zaczynamy naszą przygodę z angielskim 09 listopada 18:00 w Solidarnościowym Centrum Feministycznym fundacji Autonomia (Kraków, Os. Centrum C)

Aby wziąć udział w zajęciach należy się zapisać oraz posługiwać się angielskim na poziomie min. A2

Zastanawiasz się czy to jest dla Ciebie?
Tak, jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, ale brakuje Ci komfortowego i wspierającego środowiska. Dołącz, będzie miło!

Szczegóły

Data:
9 listopada
Godzina:
18:00 - 20:00

Miejsce wydarzenia

Solidarnościowe Centrum Feministyczne
Osiedle Centrum C 9
Kraków, Małopolskie Poland
+ Google Map

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Treść | Menu | Przyciski
Click to listen highlighted text!