EN | audio
Nie znaczy nie! Strategie feministycznej samoobrony.
Nie znaczy nie! Stratege feministycznej samoobrony - plansza filmu na białym tyle napis No means no, na którym siedzą kobiety o rożnym pochodzeniu, wieku, sprawności, wyglądzie

Pierwszy w Polsce materiał video dotyczący strategii obrony przed przemocą dostępny po polsku, z lektorką, napisami i w Polskim Języku Migowym.
Gdy ktoś stosuje wobec ciebie przemoc, to znaczy, że odbiera ci twoje prawa. W filmie zobaczysz różne strategie feministycznej samoobrony, których kobiety używają by skutecznie powstrzymać przemoc. Na końcu – informacje gdzie uzyskać pomoc.
Materiał powstał w ramach projektu “Nie znaczy nie – zapobieganie przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami”. Projekt „Nie znaczy nie” jest realizowany we współpracy: fundacji Autonomia z Polski, Garance ASBL i AVIQ z Belgii, Faire Face z Francji i Unvergesslich Weiblich, Wendo Marburg i BvFest z Niemiec.Film powstał dzięki dofinansowaniu ze środków europejskiego programu Prawa Człowieka, Równość i Obywatelstwo (2014 – 2020).
Film powstał na licencji Creative Commons CC BY – NC–ND – SA
Jest udostępniany nieodpłatnie, nie może być sprzedawany.

Wspieraj lepszą przyszłość dla kobiet i dziewcząt

Dziewczęta i kobiety codziennie potrzebują Twojego wsparcia by sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, edukacją, zdrowiem, pieniędzmi i prawami człowieka.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Treść | Menu | Przyciski
Click to listen highlighted text!