EN | audio
[prisna-google-website-translator]
Trwa Rock Camp fundacji Autonomia!

Jesteśmy już po drugim dniu Rock Campu!

Mamy naprawdę bardzo intensywny program:

podczas pierwszego dnia poznawałyśmy się nawzajem podczas warsztatów i treningów, wymieniałyśmy się swoimi doświadczeniami i marzeniami, ustalałyśmy czym jest siostrzeństwo i jak poradzić sobie w sytuacji, kiedy jesteś przed publicznością. Już pod koniec dnia, po małym, ale bardzo solidnym pod względem merytorycznym, szkoleniu z BHP uczestniczki zaczęły się uczyć gry na instrumentach muzycznych.

We wtorek udało się osiągnąć taki poziom doskonałości, który pozwolił na założenie zespołów muzycznych już po południu! Brawa nauczycielkom i uczennicom! Wieczorem porozmawiałyśmy też o miejscu kobiet w muzyce.

Przed nami jeszcze kilka nasyconych i owocnych dni. A w sobotę czekamy wszystkich chętnych na koncercie finałowym w klubie Poczta Główna.  Więcej informacji o wydarzeniu. 

Rock Camp organizowany jest w ramach projektu Solidarnościowe Centrum Feministyczne i jest realizowany dzięki dofinansowaniu w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny – finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Wspieraj lepszą przyszłość dla kobiet i dziewcząt

Dziewczęta i kobiety codziennie potrzebują Twojego wsparcia by sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, edukacją, zdrowiem, pieniędzmi i prawami człowieka.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Translate »
Click to listen highlighted text!