EN | audio
[prisna-google-website-translator]
Time’s up! zaproszenie na konferencję w PJM
Po lewej stronie cztery kobiety: jedna posługuje się językiem migowym, druga porusza się o białej lasce, trzecia używa chodzika, czwarta przemieszcza się na wózku, w dłoni trzyma flagę. Obok napis: Time's up - solidarnośc przeciw przemocy wobec dziewczyn* i kobiet* z niepełnosprawnościami.

✊👩👐 Już za dwa tygodnie konferencja “Time’s up!”. Jesteś Głucha? Posługujesz się PJM? Zapraszamy na naszą konferencję!

 

Konferencja będzie pierwszą od wielu miesięcy, okazją do spotkania na żywo kobiet z niepełnosprawnościami i osób zainteresowanych powstrzymaniem epidemii przemocy wobec dziewcząt* i kobiet*, przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie, prawami osób z niepełnosprawnościami, działaniami na rzecz emancypacji kobiet*. Liczba miejsc w sali ograniczona! Zgłoś się już dziś za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/konferencja.

Więcej informacji o  konferencji tu: https://autonomia.org.pl/aktualnosci/konferencja-times-up-solidarnie-przeciw-przemocy-wobec-dziewczyn-i-kobiet-z-niepelnosprawnosciami/

Opracowanie zaproszenia: Marzena Kasperska. Dziękujemy!

Wspieraj lepszą przyszłość dla kobiet i dziewcząt

Dziewczęta i kobiety codziennie potrzebują Twojego wsparcia by sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, edukacją, zdrowiem, pieniędzmi i prawami człowieka.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Translate »
Click to listen highlighted text!