EN | audio
Światozmieniaczki i podróż dookoła świata

Światozmieniaczki i podróż dookoła świata – już dziś zapisz się na interaktywną prezentację i grę, zainspiruj się i zostań światozmieniaczką!

Kim są światozmieniaczki? Jakie mają pomysły na zmienianie świata na bardziej sprawiedliwy? Czym jest podróżowanie w oparciu o ekonomię dzielenia się/wymiany?

Już za miesiąc – koniecznie ustawcie sobie przypomnienie;-) – 6 czerwca 2019 Autonomia i Dziewczyńskie Centrum Mocy zapraszają na spotkanie z Anną Książek, która wraz z Andreą, spędziła kilka lat na podróżowaniu dookoła świata w poszukiwaniu światozmieniaczek i światozmieniaczy.

W trakcie spotkania zostaną podane szczegóły dotyczące tygodniowego szkolenia, dla osób, które chcą się nauczyć prowadzić warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Termin warsztatów to przełom lipca i sierpnia.

Liczba miejsc do udziału w grze jest ograniczona (maksymalnie 25 osób)! Zapisy: http://bit.ly/swiatozmieniaczki

Zapraszamy:
17:00 – 19:00 – gra dla nastolatek, młodych kobiet i dorosłych, ilość miejsc ograniczona. Zapisy: http://bit.ly/swiatozmieniaczki
19:15 – 20:45 – spotkanie/prezentacja – ilość miejsc ograniczona pojemnością sali.

Miejsce: fundacja Autonomia, Os. Centrum C9, Kraków – Nowa Huta
Miejsce jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Zapraszamy serdecznie!

******
Więcej:
Anna i Andrea rozpoczęli swoją podróż we wrześniu 2015 roku i od tego czasu przeprowadzili wywiady z prawie 300 światozmieniacz/k/ami z 32 krajów Azji Południowo-Wschodniej, Europy i Ameryki Południowej. Swoją podróż opierają na wymianie – ich praca wolontariacka w zamian za miejsce do spania i jedzenie.

Prowadzą też warsztaty i piszą scenariusze dla nauczycieli i nauczycielek, edukatorów i edukatorek, którzy pracując z dziećmi i młodzieżą chcą zaszczepiać w nich ideę zmieniania świata na lepsze. Książkę ze scenariuszami można bezpłatnie pobrać tutaj: https://www.dropbox.com/s/fy6lma5j1njx7a4/swiatozmieniacze%20cel%20dobro.pdf?dl=0

Więcej o projekcie:
facebook.com/exchangetheworld.info,
exchangetheworld.info

TEDx talk – https://www.youtube.com/watch?v=xvKHkS49vRo.

Wspieraj lepszą przyszłość dla kobiet i dziewcząt

Dziewczęta i kobiety codziennie potrzebują Twojego wsparcia by sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, edukacją, zdrowiem, pieniędzmi i prawami człowieka.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Click to listen highlighted text!