EN | audio
[prisna-google-website-translator]
Silniejsze i bezpieczniejsze – spotkanie wprowadzające
Grafika z postaciami różnych kobiet: na wózku, z protezą nogi, z laską, migającą, z niewidocznymi niepełnosprawnościami. teksty: 1. Silniejsze i bezpieczniejsze - spotkanie wprowadzające. 2. Mam w sobie siłę, którą wystarczy uwolnić. 3. Mogę się obronić, mogę walczyć o siebie. 4. Krzyk "ha" zwiększa siłę rażenia, co mnie mile zaskoczyło.

Każda z nas ma prawo być bezpieczna i decydować o sobie. Dowiedz się na spotkaniu informacyjnym jak być bardziej pewną siebie, wzmocnić się, bronić swojego zdania i swoich granic. Spotkanie odbywa się w ramach XXII Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami „Kocham Kraków z Wzajemnością” – Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnościami.

Spotkasz trenerki samoobrony i asertywności dla kobiet, zobaczysz co dokładnie dzieje się na zajęciach i będziesz mogła zadać dodatkowe pytania.

Nasze warsztaty Silniejsze i bezpieczniejsze zostały w tym roku wyróżnione w konkursie Kraków bez barier.

Po spotkaniu będziesz mogła zapisać się na bezpłatne zajęcia z samoobrony i asertywności dla kobiet (dostosowane do potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami), bazujące na metodologii WenDo. Może będziesz chciała wziąć udział w wyjątkowym 4 dniowym pobycie w Hotelu Kolna, w dniach 15–19 września – też będziemy przyjmować zgłoszenia.

Jeśli jesteś z organizacji działającej na rzecz osób z niepełnosprawnościami  to będzie okazja do tego, żeby się umówić na organizację warsztatu (zachęcamy też do kontaktu mailowego i telefonicznego).

Czekamy na Ciebie w sobotę, 19 czerwca o 18.00–19.30, w fundacji Autonomia.

Liczba miejsc ograniczona! Koniecznie zarezerwuj sobie miejsce, wypełnij formularz, otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i rezerwacji miejsca.

Formularz:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Osoby posługujące się PJM prosimy o jak najszybsze zgłoszenie.

Miejsce:

Osiedle Centrum C 9, Kraków, wejście od strony Al. Andersa. Miejsce jest dostosowane dla osób poruszających się na wózkach (rampa, toaleta, brak progów)

Dojazd:

Z różnych części Krakowa możecie do nas dojechać:

  • autobusem 139 (kierunek: Mydlniki Kombinat), 152 (kierunek: Cmentarz Olszanica Plac Centralny im. R. Reagana), 172 (kierunek: Kombinat Bronowice Małe), 174 (kierunek: Kurdwanów Kombinat);
  • tramwajem 22 (kierunek: Kopiec Wandy), 4 (kierunek: Wzgórza Krzesławickie)

Tymi liniami dojedziecie bezpośrednio na Plac Centralny.

Parking:

Miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami znajdują się od strony Al. Andersa, przy szerokim chodniku – ok. 100 metrów od wejścia do naszej fundacji (na wprost lodziarni Lodowa Huta:-).

Więcej informacji o projekcie:

Spotkanie Silniejsze i bezpieczniejsze realizowane jest w ramach międzynarodowego projektu „Nie znaczy nie – zapobieganie przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami” (No means no – preventing violence against women with disabilities).

Przeczytaj więcej: https://autonomia.org.pl/projekty/nie-znaczy-nie-zapobieganie-przemocy-wobec-kobiet-z-niepelnosprawnosciami/

Logotyp inicjatywy Kocham Kraków z Wzajemnością

Spotkanie odbywa się w ramach XXII Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami „Kocham Kraków z Wzajemnością” – Małopolskich Dni Osób z Niepełnosprawnościami.

Logotypy partnerek projektu

Wspieraj lepszą przyszłość dla kobiet i dziewcząt

Dziewczęta i kobiety codziennie potrzebują Twojego wsparcia by sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, edukacją, zdrowiem, pieniędzmi i prawami człowieka.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Translate »
Click to listen highlighted text!