EN | audio
[prisna-google-website-translator]
SBA w Krakowie – brak wolnych miejsc, tworzymy listę rezerwową
Na fioletowym tle w lewym dolnym rogu trzy kobiety: jedna z protezą, druga o kulach, trzecia poruszająca się na wózku. Napis: silne, bezpieczne, asertywne. Wyjazd wzmacniający dla kobiet* z niepełnosprawnościami. 15-19 wrzenia, Kraków, Hotel Kolna.

7 dni – tyle czasu wystarczyło, by na nasz wyjazdowy warsztat samoobrony dla kobiet* z niepełnosprawnościami zgłosiło się 30 wspaniałych osób. Bardzo się cieszymy że inicjatywa tak się wam podoba!

Obecnie tworzymy listę rezerwową – zapraszamy do wysyłania zgłoszeń jeszcze do dnia 14 lipca.

Przypominamy również, że w ramach prowadzonego projektu, możemy przyjechać do Was i przeprowadzić warsztaty z samoobrony dla kobiet* z niepełnosprawnościami zupełnie za darmo, na miejscu, jeszcze do końca listopada 2021 roku.

SBA w Krakowie – czyli Silne, Bezpieczne, Asertywne. Darmowy, wyjazd wzmacniający dla kobiet* z niepełnosprawnościami realizowany jest w ramach międzynarodowego projektu Nie znaczy nie – zapobieganie przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami, realizowanego w Polsce przez fundację Autonomia. Jego głównym celem jest umożliwienie życia wolnego od przemocy i zwiększenie bezpieczeństwa kobiet* z niepełnosprawnościami.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach środków DJ Justice and Consumers Komisji Europejskiej.

Wspieraj lepszą przyszłość dla kobiet i dziewcząt

Dziewczęta i kobiety codziennie potrzebują Twojego wsparcia by sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, edukacją, zdrowiem, pieniędzmi i prawami człowieka.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Translate »
Click to listen highlighted text!