EN | audio
Dofinansowanie z Funduszu Solidarnościowego dla Autonomii!
Logotyp Fundacji im. Stefana Batorego

Fundacja Batorego przyznała Autonomii wsparcie w ramach Funduszu Solidarnościowego Działaj Dalej!

Dotacja pozwoli nam na wynagrodzenie osoby, która przygotowała jesienno-zimowy program warsztatów, zajęć, spotkań w Autonomii i Dziewczyńskim Centrum Mocy, działania rozwojowe i regeneracyjne dla zespołu (m.in. z przygotowywania i prowadzenia zajęć edukacyjnych online, lekcje doszkalające z angielskiego, zajęcia z jogi, masaże i inne), zakup stołu do ping ponga i dart, dla osób z zespołu oraz dziewczyn* i kobiet* i innych odwiedzających nas osób, o których marzyły dziewczyny i nastolatki oraz my:-)

Damy Wam znać, jak tylko będzie można z tego wszystkiego skorzystać!

Środki i działania pozwolą odpowiedzieć na część naszych potrzeb związanych z takimi obszarami, jak: wzmocnienie relacji, odporności i podniesienie kompetencji osób w zespole, utrzymanie ciągłości współpracy; zwiększenie zakresu wykorzystywania dotychczasowych i wdrożenie nowych rozwiązań umożliwiających prowadzenie działań, w tym zajęć w sytuacji restrykcji dot. izolacji społecznej.

Dziękujemy!

Wspieraj lepszą przyszłość dla kobiet i dziewcząt

Dziewczęta i kobiety codziennie potrzebują Twojego wsparcia by sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, edukacją, zdrowiem, pieniędzmi i prawami człowieka.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Click to listen highlighted text!