EN | audio
[prisna-google-website-translator]
Do Zespołu Autonomii dołączają Larysa Michalska i Katarzyna Hromek!
Grafika informująca o dołączeniu Katarzyny Hromek i Larysy Michalskiej do zespołu Autonomii.

Z przyjemnością informujemy, że zespół Autonomii wzbogacił się o kolejne dwie osoby – Larysę Michalską i Katarzynę Hromek. Witamy na pokładzie!

Larysa Michalska to ślązaczka, z wykształcenia religioznawczyni i judaistka, od siedmiu lat związana z organizacjami pozarządowymi działającymi na polu kultury, edukacji oraz podejmującymi ważne tematy społeczne. Doświadczona koordynatorka i edukatorka, realizowała wiele projektów we współpracy z Muzeum Górnośląskim, Żydowskim Muzeum Galicja, a obecnie współpracuje także z kolektywem FestivALT. W Autonomii rozpoczęła swoją przygodę jako specjalistka ds. obsługi finansowej i administracyjnej.

Kasia Hromek w Autonomii zajmuje się organizacją zajęć dla dziewczyn i dziewczynek w Dziewczyńskim Centrum Mocy. Przejechała ponad 50 000 km autostopem, uwielbia podróżować. W wolnym czasie wspina się w skałach i w górach, bardzo ważne jest dla niej działanie na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Na co dzień weganka i zaangażowana społecznie aktywistka, członkini zarządu fundacji Niech Żyją! Przez 7 lat pracowała w ZHP jako drużynowa i członkini komendy szczepu oraz hufca w Hufcu ZHP Krzeszowice. Studiowała animację społeczno-kulturową. Lubi wyrażać się twórczo, malować, rysować i współpracować z innymi osobami. W Autonomii pełni funkcję facylitatorki Dziewczyńskiego Centrum Mocy i na pewno spotkacie ją na warsztatach!

Staż Kasi Hromek w Fundacji Autonomia realizowany jest w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie krakowskim – Lubię to V” Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego w ramach Poddziałania 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020.

Logotypy Europejskiego Funduszu Społecznego, Rzeczpospolitej Polskiej i Programu Wiedza Edukacja Rozwój

Wspieraj lepszą przyszłość dla kobiet i dziewcząt

Dziewczęta i kobiety codziennie potrzebują Twojego wsparcia by sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, edukacją, zdrowiem, pieniędzmi i prawami człowieka.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Translate »
Click to listen highlighted text!