EN | audio
Biwak Dziewczyńskiego Centrum Mocy

Zapraszamy dziewczyny z Krakowa i okolic w wieku 7-12 lat na Dziewczyński biwak mocy 15-16 czerwca 2019 r w Korzkwi – realizowany w ramach Dziewczyńskiego Centrum Mocy przez fundację Autonomia.
Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym w Korzkwi z pełnym wyżywieniem i profesjonalną opieką wykwalifikowanych prowadzących, ubezpieczenie uczestniczek, dojazd z Krakowa transportem publicznym.
Wyjazd rano 15 czerwca, powrót po południu 16 czerwca.

Zapisy przez formularz: http://bitly.pl/OnBDP

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń – po otrzymaniu zgłoszenia, wyślemy potwierdzenie przyjęcia dziecka na biwak i szczegóły dotyczące wyjazdu.
Kontakt w sprawie biwaku: dziewczynskie@autonomia.org.pl

Program biwaku jest tak przygotowany, by wzmacniać odwagę, wytrwałość i samodzielność dziewcząt, ma na celu upowszechnianie tych form aktywności, które częściej kojarzone są z chłopcami. Kontakt z przyrodą zaś wzmacnia umiejętność radzenia sobie ze stresem i uważność.

W programie:
zajęcia i gry terenowe,
ognisko,
zajęcia sportowe i sprawnościowe,
wycieczki, zwiedzanie zamku i okolic.
Biwak jest realizowany i dofinansowany w ramach programu “Decydujesz – pomagamy” firmy Tesco i dzięki ponad 54.000 głosów mieszkańców otrzymał główną nagrodę w konkursie!

Wspieraj lepszą przyszłość dla kobiet i dziewcząt

Dziewczęta i kobiety codziennie potrzebują Twojego wsparcia by sprostać wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem, edukacją, zdrowiem, pieniędzmi i prawami człowieka.

Fundacja Autonomia

Os. Centrum C 9
31-931 Kraków

Adres korespondencyjny:
ul. Cicha 7/1
43-300 Bielsko-Biała

e-mail: fundacja@autonomia.org.pl

Tel.: +48 515 47 66 59

 

NIP: 6792948461

REGON: 120535410

KRS: 0000286784

 

Regulamin wpłat 


projekt strony Marianna Wybieralska | programowanie Michał Sepioło

Click to listen highlighted text!